Regulamin sklepu

 Zamówienia można składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, e-mailem lub faxem. Zaraz po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia, zmiana na inny towar równy wartości tamtego).
Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
Klient zobowiązany jest do podania aktualnego numeru telefonu kontaktowego lub adresu e-mail w celu potwierdzenia zamówienia. W przypadku braku potwierdzenia w przeciągu 7 dni od jego założenia zamówienie zostaje anulowane. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT i wyrażone są w PLN.

Termin realizacji zamówienia

 Zamawiane towary wysyłamy wg zestawienia tabeli [patrz: Wysyłka i zwroty] licząc od dnia potwierdzenia przez nas zamówienia. Zamówienie złożone podczas weekendu lub innych dni świątecznych będzie rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Reklamacje

Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w chwili jej otrzymania w obecności dostarczającego. Jeśli po otrzymaniu towaru wykryją Państwo jakiekolwiek wady bądź uszkodzenia, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem w celu ustalenia sposobu załatwienia reklamacji.
W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych, które mogły powstać podczas transportu, reklamacje zostaną uwzględnione jedynie w przypadku spisania wraz z przedstawicielem firmy realizujące dostawę, protokołu reklamacyjnego. W przypadku wad ukrytych uwzględniane będą tylko uzasadnione reklamacje.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie - w razie pytań, prosimy o kontakt.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

(pusty)

ADRES

Polub nas na Facebooku i zobacz całą galerię BENDOSÓW!
Hurtownia zabawek LECHRIS
Warszawa

+48 22 647-04-66

lechrispl@yahoo.com

Nowe produkty

Brak nowych produktów